Prawo rodzinne i spadkowe

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Wieloletnia praktyka i doświadczenie gwarantuje pomoc prawną na najwyższym poziomie z zachowaniem szczególnej troski o dyskrecje i komfort Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska specjalizuje się w sprawach o rozwód, separację, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów, alimentów, rozstrzyganie o istotnych sprawach dziecka. Nieobce są kancelarii zagadnienia z zasadniczym elementem transgranicznym obejmującym zagadnienia dotyczące jurysdykcji krajowej i pozostałych zagadnień prawa prywatnego międzynarodowego. Obecnie sprawy rodzinne prowadzone są terenie Polski, podczas gdy jedna ze stron bądź obydwie zamieszkują w innym państwie. Kancelaria specjalizuje się także w sprawach o podział majątku, zniesienie współwłasności i rozliczenie nakładów.

Sprawy rodzinne są niezwykle trudne, gdyż obarczone są stosunkowo dużym ładunkiem emocjonalnym. Właściwe pokierowanie sprawy przez Kancelarię daje możliwość uniknięcia wielu błędów, które mogą w przyszłości negatywnie wpływać na dalsze Państwa losy. Zależy nam, aby nasi Klienci szybko odnaleźli się w trudnej dla nich sytuacji i sprawnie przeszli przez życiowe problemy. Współpracujemy z detektywami oraz psychologami.

Pomoc prawna polega zarówno na udzieleniu doraźnej konsultacji prawnej, przygotowaniu odpowiedniego pisma procesowego, a także na pełnym, kompleksowym poprowadzeniu Państwa sprawy rodzinnej zarówno w postępowaniu sądowym, jak i mediacji.

Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie spraw spadkowych: stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, stwierdzenie nieważności testamentu. Wiedza i doświadczenie w prowadzeniu tych spraw pozwalają skutecznie zabezpieczać interesy prawne Klientów.